Jarní cyklojízda 2016


Spolek Cyklisté Liberecka pořádá tradiční Cyklojízdu Libercem v předvečer Dne Země. Společná jízda startuje ve čtvrtek 21. dubna 2016 přesně v 17:00 hodin od liberecké radnice. Trasa měřící cca 8 km je dále naplánována směrem do Vratislavic na koupaliště Sluníčko, kde je pro účastníky jízdy připraveno občerstvení a případná koupel. Jízda je organizována hromadně, jede se volným tempem tak, aby stačily i děti. Je možné se kdykoli odpojit či přidat. Návrat společně či individuálně.Připravte svá kola a přijďte si užít jarního odpoledne. Ukažte, že cyklisté v Liberci nevymřeli. Přijďte připomenout politikům jejich předvolební sliby cyklistům.

Cyklisté Liberecka je nevládní a nezisková organizace, která se snaží o zlepšení podmínek pro cyklistickou dopravu a cykloturistiku na Liberecku. Usilují o zlepšení životního prostředí ve městech na Liberecku. Iniciují jednání s magistrátem a navrhují opatření pro zlepšení kvality a bezpečnosti cyklistické dopravy na Liberecku.

Jarní cyklojízda 21.4.2016

Cílem je prosazovat cyklistickou dopravu jako rovnocennou alternativu k ostatním druhům dopravy a posunout ji na úroveň běžnou ve všech vyspělých zemích Evropy. Cyklisté Liberecka organizují pravidelné cyklojízdy, jsou členy České cyklistické federace, komunikují s politickými zástupci a účastní se strategických jednání. Snaží se získávat zkušenosti od ostatních českých i zahraničních měst, navazují kontakty s podobnými organizacemi a zapojují se do vzdělávacích projektů.

Liberecký spolek cyklistů aktivně pořádá kampaně na podporu cyklistické dopravy, spolupracuje s občany, pěstuje prostor pro dialog, informuje o aktuálním dění, sleduje s volebními programy politických stran a jejich naplňování.

Zajímá-li vás problematika zlepšení pohybu a života ve městě, pokud se chcete podílet na aktivitách Cyklistů Liberecka nebo si jen občas pro radost vyrazíte na kole, přijměte pozvání na tradiční Jarní cyklojízdu.

Informace o aktivitách, historii a dalších projektech Cyklistů Liberecka naleznete na jejich webu www.cykliste.cz, anebo přímo u předsedy spolku Mgr. Pavla Matějky (telefon: +420 605 120 072; e-mail: pavelmatejka@post.cz).

New Block

Enter Block content here...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.

Login Form

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.

Cras elit nisl, rhoncus nec iaculis ultricies, feugiat eget sapien. Pellentesque ac felis tellus. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id. Duis placerat justo eu nunc interdum ultrices.

Our Address

586 Main Ave, Building 42
Main City, Country 12345-6789

T: (555) 123 - 4567
F: (555) 523 - 4567

W: http://www.domain.com
E: email@domain.com